mitabonnement.dk mv. er midlertidig lukket

 

Siden bliver i øjeblikket opdateret og vil være klar igen i løbet af få timer.

Vi håber, at du vil komme tilbage senere.

 

Du er også velkommen til at kontakte kundeservice på telefon +45 70 11 80 10 eller på nedenstående mail som vedrører dit magasin:

 

Burda Nordic Danmark

abonnementDK@burdanordic.com

Burda Nordic Norge

abonnementNO@burdanordic.com

Audio Media

Audiomedia@repiit.com

Arbejdsmiljø

mitabejdsmiljoe@repiit.com

Bolius

Bolius@repiit.com

Keesing

keesing@repiit.com

Ræson

Raeson@repiit.com

Motorrad

motorrad@repiit.com

 

Vi undskylder ulejligheden!

 

minprenumeration.se etc. är för tillfället nedstängd

 

Sidan genomgår uppdateringaroch kommer att öppnas igen inom loppet av några timmar.

 

Fram tills dess är du välkommen att kontakta vår kundservice på mail:

 

Burda Nordic SE

prenumeration@burdanordic.com

It's Media

ITM@repiit.com

Novita

novita@repiit.com

Lyckoslanten

lyckoslanten@repiit.com

 

Vi beklagar de olägenheter detta kan medföra!